FURNITURE / Tables / Dinner table 15975102

nr 1597 5102

DINNER TABLE

19th century, with drawer, mahogany, trisson, utdragsskivor. Length: 132 cm, width: 91 + 2x41, height: 75 cm, wear, damages, missfärgningar.

1800-tal, med låda, mahogny, på trissor, utdragsskivor. Bredd: 132 cm. Djup: 91 + 2x41, höjd: 75 cm

Condition: slitage, skador, missfärgningar

700

SEK 300

Monday February 12 2024
at 20:26:33

12/2 20:21:33 1      Vinnande bud
12/2 20:22:00 1      justering av budtak