KONST / Litografier / Färglitografi 17409106

nr 1740 9106

Färglitografi

Signerad, numrerad 219/225. Färglitografi, bildmått: 50x43cm, yttermått inklusive ram: 71x61cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 17 november 2025
kl 18:38:15