KONST / Litografier / Färglitografi 13051550
nr 1305 1550
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Färglitografi, Sydländsk stad. Signerad, numrerad 119/260. Motivet: 50x35 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:23:54
3/2 09:41:57