KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13374286
nr 1337 4286
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, komposition. Olja på duk, 45x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:31:43
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)