KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålning 6947541

nr 694 7541

Sidenmålning

1800-tal, Kina, 51x122

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 25 april 2011
kl 18:47:46