KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13395038

nr 1339 5038

Martin Lindström. Signerad, landskap. Olja på pannå, 66x75cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 augusti 2020
kl 18:02:43

3/8 17:53:21 1      Vinnande bud