KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13418292

nr 1341 8292

Akvarell

Sven Fredriksson, stilleben, 24x31 cm. Signerad

Utrop:

300 kr

Såld:

250 kr

måndag 17 augusti 2020
kl 19:17:50