KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17409242

nr 1740 9242

Akvarell

Seika Tatsumoti, Signerad, 27x24 cm, yttermått inklusive ram: 42x38 cm

Utrop:

500 kr

måndag 17 november 2025
kl 18:11:31