KONST / Litografier / Färglitografi 12769021
nr 1276 9021
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Trosa hamn. Signerad, numrerad 34/360. Motivet: 46x55 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:24:50
23/9 17:57:27
500 kr
23/9 18:15:59
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg