KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14609543

nr 1460 9543

Ingrid Ahlin (1923-2013), Modell. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 36x36 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 11 april 2022
kl 20:11:07