KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14098543

nr 1409 8543

Leif Korsman

(f. 45), Sverige

Signerad, daterad 2004. Akvarell. Bladets mått: 56x36 cm, yttermått inklusive ram: 74x54 cm

Leif Korsman, svensk bildkonstnär född 45.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 18:21:06

28/7 12:15:26 1      Vinnande bud

Leif Korsman

Läs mer om Leif Korsman