ART / Lithographs / Graphic art 10739367
nr 1073 9367
GRAPHIC ART
2 pcs, Eva Sundberg, 150 upplaga, sheet: 28x36,
2 st, Eva Sundberg, 150 upplaga, bladets mått: 28x36
SEK 100
Monday December 5 2016
at 20:43:35
3/12 10:19:57