KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15354053

nr 1535 4053

Oidentifierad konstnär. Signerad AX, Landskap. Olja på duk, 45x50 cm, yttermått inklusive ram: 55x61 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 24 april 2023
kl 19:05:34