KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15989193
nr 1598 9193
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Oljemålning, Porträtt. Signerad, daterad -86. Olja på duk: 47x37 cm, yttermått inklusive ram: 50x40 cm
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 februari 2024
kl 18:44:57
19/2 18:36:30