ART / Lithographs / Litograph 7325466
nr 732 5466
LITOGRAPH (F)
J E Franzén, 15/250, sign JEF 1997, subject size: 46x57,
J E Franzén, 15/250, sign JEF 1997, motivets mått: 46x57
4000
SEK 3000
Monday December 19 2011
at 19:48:36
19/12 18:36:19