KONST / Litografier / Färglitografi 12667602
nr 1266 7602
Jurgen von Konow
(1915-1959), Sverige
Färglitografi, Fiskeläge. Signerad, numrerad 23/360, daterad 1956. Motivet: 32x55 cm
Jurgen von Konow, svensk målare och grafiker född 1915, död 1959.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 juli 2019
kl 18:29:34
24/7 19:26:17
100 kr
29/7 18:24:34
Jurgen von Konow
Läs mer om Jurgen von Konow