Ã–VRIGT / Leksaker / Leksaker 16119010

nr 1611 9010

Leksaker

2 st, Plåt, Japan, 1960-tal. "Space patrol X-11 & Jetspeed", Längd: 21-44 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 8 april 2024
kl 19:37:14

2/4 15:17:57 1      450 kr
3/4 21:11:59 2      Vinnande bud