KONST / Litografier / Färglitografi 15685009

nr 1568 5009

Harald Lyth

(f. 1937), Sverige

Signerad, numrerad 44/54. Färglitografi, bildmått: 58x39 cm, yttermått inklusive ram: 76x57 cm

Harald Lyth, svensk målare, grafiker och professor född 1937.

måndag 2 oktober 2023
kl 20:53:07

Harald Lyth

Läs mer om Harald Lyth