KONST / Litografier / Färglitografi 9884039
nr 988 4039
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Oscar Reutersvärd (1915-2002), 8/12, signerad, ramens innermått: 77x63
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 20:28:50
1/10 09:37:59
19 okt
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd