ART / Oil paintings / Herrporträtt 2302045
nr 230 2045
Herrporträtt
Lenght: ()
Österrike, 1600-tal, sign. 126x90
Withdrawn
Monday April 7 2003
at 18:31:00
Signe Persson-Melin (f. 1925)