KONST / Litografier / Färglitografi 12476164
nr 1247 6164
Färglitografi
K A Pehrson, Tidig morgon Yenosjön. Signerad, numrerad 326/385, bladets mått: 52x68, löst blad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:31:06
700 kr
800 kr
900 kr