KONST / Litografier / Färglitografi 10827844
nr 1082 7844
Färglitografi
Magdalena Kossakowska, signerad M Kossakowska, 10/290, motivet: 56x68
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 januari 2017
kl 18:55:35
100 kr
150 kr
200 kr
Färglitografi
nr 1082 7844
Färglitografi
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 250 kr |
måndag 9 januari 2017 |