KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13636286

nr 1363 6286

Blandteknik

Isse Hellsten. Signerad, "Waldemarsudde Oljekvarnen" mm: 16x12cm

Utrop:

600 kr

måndag 30 november 2020
kl 18:44:21