KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15815176

nr 1581 5176

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, Tyresö bäck, daterad -39. Olja på pannå, 80x115, yttermått inklusive ram. 115x148 cm

Utrop:

500 kr

måndag 27 november 2023
kl 18:44:37