GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Penselvas + fat 3342079
nr 334 2079
Penselvas + fat
4 del. bl.a. 16/1700-tal, (lagningar)
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 november 2004