KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11334252
nr 1133 4252
Stig Ã…sberg
(1909-1968), Sverige
Etsning, Stig Ã…sberg (1909-1968), 70/310,24,5x17,5, signerad, 1952
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 oktober 2017
kl 19:53:23
29/9 23:46:47
300 kr
2/10 16:33:46
Stig Ã…sberg
Läs mer om Stig Ã…sberg