KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning/skiss 13474338

nr 1347 4338

Olle Hjortzberg

(1872-1959), Sverige

Teckning/skiss, Signerad, daterad 31, "Teaterförslag", 18x14 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 14 september 2020
kl 19:53:09

14/9 19:10:01 1      1.000 kr
14/9 19:46:35 2      Vinnande bud

Olle Hjortzberg

Läs mer om Olle Hjortzberg