KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning/skiss 13474338
nr 1347 4338
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Teckning/skiss, Signerad, daterad 31, "Teaterförslag", 18x14 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 14 september 2020
kl 19:53:09
14/9 19:10:01
1.000 kr
14/9 19:46:35
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg