MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13139303
nr 1313 9303
Byrå
Teak. Bredd: 82, djup: 41 cm, höjd: 85 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 mars 2020
kl 19:31:51
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr