MÖBLER / Skåp & hyllor / Lavoar 9166386
nr 916 6386
Lavoar
1800-tal, Valnöt, längd: 80, djup: 52, höjd: 83
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 19:13:04
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr