KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 5417577

nr 541 7577

Etsning

Signerad, Emil Johansson Thor, skånsk gård, 14x16

Utrop:

100 kr

Såld:

150 kr

måndag 15 september 2008
kl 16:53:20

15/9 13:43:53 1      100 kr
15/9 16:48:20 2      Vinnande bud