KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16635227

nr 1663 5227

Oljemålningar

4 st, A Lindblom, Stockholmsmotiv. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 27x23 - 22x26 cm. Signerad

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 2 december 2024
kl 19:37:38

28/11 19:43:14 1      Vinnande bud