KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16274157

nr 1627 4157

Etsning

Artur Bengtsson, Riddarhuskanalen. Signerad. Bildmått: 19x31 cm, yttermått inklusive ram: 39x49 cm

Utrop:

500 kr

måndag 10 juni 2024
kl 18:22:11