KONST / Litografier / Litografier 11356562
nr 1135 6562
Litografier
ca 180 st, efter von Wright, Svenska fåglar, 1920-tal, bladets mått: 38x28
Kondition: lösa blad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 9 oktober 2017
kl 19:41:22
1.500 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)