KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14257583
nr 1425 7583
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
"Grisryttare". Signerad. Blandteknik, bildmått: 17x17 cm, yttermått inklusive ram: 28x28 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:55:46
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold