Ã–VRIGT / Musikinstrument / Mandolin 6168480

nr 616 8480

Mandolin

Italien

Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 december 2009
kl 17:31:10

14/12 17:13:15 1      Vinnande bud