KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13038094

nr 1303 8094

Blandteknik

Walter Gregori. Signerad, daterad 1988, ca 70x58 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 27 januari 2020
kl 20:34:29