KONST / Litografier / Grafiskt blad 14097026
nr 1409 7026
Daniel Vandinja
(f. 1973), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Figurkomposition. Signerad, numrerad 56/100, oramat löst blad. Motivet: 28x38 cm
Daniel Vandinja, svensk bildpedagog bildkonstnär född 1973.
Utrop:
500 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:35:29
Daniel Vandinja
Läs mer om Daniel Vandinja