KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15597286

nr 1559 7286

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, akvarell, 13x17 cm, yttermått inklusive ram: 16x21 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 28 augusti 2023
kl 18:16:08