KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7187458
nr 718 7458
Monogramssignerad GW, -66, 1866, figurer i landskap, 26x34
Kondition: lagningar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
4.600 kr
måndag 3 oktober 2011
kl 19:55:50
350 kr
600 kr
1.200 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.300 kr
1.400 kr
6
1.700 kr
1.900 kr
2.100 kr
2.300 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.100 kr
3.300 kr
3.500 kr
3.700 kr
4.100 kr
4.300 kr
4.600 kr