KONST / Litografier / Färglitografi 12667033
nr 1266 7033
Nils Kölare
(1930-2007), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad, daterad -78, löst blad. Motivet: 45x33 cm
Nils Kölare, född 1930 i Flen, död 2007, svensk tecknare och målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:06:43
29/7 17:04:35
Nils Kölare
Läs mer om Nils Kölare
Nils Kölare
Läs mer om Nils Kölare
nr 1266 7033
Nils Kölare
(1930-2007), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 29 juli 2019 |
| 29/7 17:04:35 | 1 | Vinnande bud |
Nils Kölare