KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15507057
nr 1550 7057
Birger Hjelm
(1901-1979), Sverige
Oljemålning, Vinterklippor. Signerad. Olja på pannå, 55x89 cm, yttermått inklusive ram: 70x106 cm
Birger Hjelm, svensk målare född 1901, död 1979.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 juli 2023
kl 19:52:47
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr