GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 12804274

nr 1280 4274

Skål

+ rökelsekar, 2 delar, Porslin, Kina, diameter: 19, höjd: 4-27 cm

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 7 oktober 2019
kl 20:48:47