KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13348070

nr 1334 8070

Bertil Wahlberg

(1923-1980), Sverige

Oljemålning, Skärgård, Signerad. Olja på duk, 32x40 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 29 juni 2020
kl 20:28:29

Bertil Wahlberg

Läs mer om Bertil Wahlberg