KONST / Litografier / Färglitografi 13603524
nr 1360 3524
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 69/225. Motivet: 73x52 cm
Kondition: skadad
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 november 2020
kl 20:35:36
12/11 03:08:38
100 kr
13/11 13:37:21
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm