ART / Lithographs / Litograph in colors 8157044
nr 815 7044
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Luciano Pavarotti, 5/50, subject size: 42x30,
Luciano Pavarotti, 5/50, motivets mått: 42x30
1500
SEK 1800
Monday Mars 25 2013
at 20:24:06
1.200 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.700 kr