KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10112604
nr 1011 2604
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Akvarell, Örjan Wikström (f. 1948), signerad, bladets mått: 31c24
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 januari 2016
kl 19:41:04
150 kr
200 kr
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström