GLASS & CERAMICS / Glass / Glasgrafik 14477133

nr 1447 7133

BECK & JUNG

, Sverige

BECK & JUNG, Sweden. Signe Brun. Signed, numbered 31/75, dated 1976, outer dimensions including frame: 50x50,

Glasgrafik, BECK & JUNG, Sverige. Sverige, Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007). Sverige. Signe Brun. Signerad, numrerad 31/75, daterad 1976, yttermått inklusive ram: 50x50 cm

Holger Bäckström (1939-1997) and Bo Ljungberg (1939-2007)

1000

SEK 1200

Monday February 7 2022
at 18:38:24

  • Artist/Designer

BECK & JUNG

Read more about BECK & JUNG