BELYSNING / Väggbelysning / Ljusplåtar 13139448

nr 1313 9448

Ljusplåtar

2 par + 2 st, mässing. Höjd: 22-33 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 16 mars 2020
kl 20:32:27

Mässing