ART / Oil paintings / Oil painting 14556020
nr 1455 6020
OIL PAINTING
István Bognar. Stockholm, Sweden. Signerad I Bognar. Oil on canvas, 18x28cm, outer dimensions including frame: 33x43cm,
István Bognar. Stockholmsmotiv. Signerad I Bognar. Olja på duk, 18x28cm, yttermått inklusive ram: 33x43cm
600
SEK 400
Monday Mars 21 2022
at 21:02:12
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
350 kr (Robot)