KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8748123
nr 874 8123
Etsning
Lasse Lindqvist, "Klara", signerad, 1966, motivet: 25x32
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 februari 2014
kl 19:33:25
100 kr
150 kr